screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

normobaria, gdzie ?

normobaria, gdzie ?

Proszę powiedzcie mi, czy u was sprawdziła się normobaria na różne urazy kości? Zastanawiam się nad sesjami tlenoterapii, gdyż jestem po wypadku.

jpyzio

Posty: 1

 
Normobaria może być dla ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem. Warto przed umówieniem się na sesje troszkę o tym poczytać. Wiem, że są różne przeciwwskazania, dlatego warto mieć to na uwadze.

ciopix

Posty: 14

 
Cześć, tlenoterapia wspomaga leczenie wielu schorzeń. Możesz dowiedzieć się o tym więcej na różnych stronach internetowych. Mnóstwo osób udziela się również, jakie pozytywne rezultaty dają sesje tlenoterapii, więc warto się z nimi zapoznać.

Black_Riot

Posty: 3

 
Jeśli chcesz zregenerować swój organizm, normobaria będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Poczytaj o tym, jakie właściwości lecznicze ma tlenoterapia. Dla wielu osób terapia tlenem jest bardzo dobrym rozwiązaniem w walce z różnymi chorobami.

Yuri20

Posty: 2

 
Jeśli masz różne kontuzje lub urazy, tlenoterapia może być dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Na tej stronie internetowej https://normobaria.net.pl, możesz sprawdzić zastansowanie tlenoterapii w leczeniu różnych schorzeń.

nemiasty

Posty: 3

 
Koleżanka korzystała z tlenoterapii i bardzo sobie chwaliła. W ostatnim czasie nabawiłam się kontuzji i normobaria bardzo mi pomogła. Po kilku sesjach noga wróciła do pełnej sprawności.

Miluśkooo2

Posty: 3