screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Poszukuje garnituru na studniówkę

Poszukuje garnituru na studniówkę

Bardzo pilnie poszukuje sklepu z garniturami, mam studniówkę i chcę wyglądać na niej bardzo elegancko i modnie. Wiecie gdzie dostanę w rozsądnych pieniądzach garnitur?

Proszę was o informacje, czekam z niecierpliwością.

Czarek

Posty: 29

 
Dzień dobry, mam do was wielką prośbę, możecie polecić mi jakiś dobry sklep z garniturami? Zależy mi na w miarę przystępnych cenach tak aby nie zapłacić za dużo, gdyż nie nosze garnituru na co dzień tylko okazyjnie.

Czekam na informacje.

norca

Posty: 30

 
Cześć wiele osób mówi mi, że powinienem kupić garnitur w sklepie internetowym, gdyż można tam zamówić garnitur szyty na wymiar i wystarczy się tylko dobrze zmierzyć. Nie wiem czy to jest dobry pomysł dlatego wolę się upewniać i poprosić was o wypowiedzenie się na dany temat.

Będę się kierował waszą opinią, czekam i pozdrawiam.

Ron

Posty: 51

 
Cześć, mam niebawem studniówkę i idę na nią z bardzo ładną koleżanką, chcę jej się spodobać dlatego zależy mi na kupnie odpowiedniego garnituru. Chodzi mi o jakiś modny i elegancki krój. Bardzo liczę na wasze rady, gdyż nie chcę się przed nią ośmieszyć.

Czekam na informacje z niecierpliwością.

gicor

Posty: 44

 
Cześć, jestem osobą otyła i mam kłopot z kupnem ciuchów, natomiast dzisiaj mam kłopot z zakupem garnituru, wiecie może gdzie zakupię garnitur w rozmiarze xxl? Lub znacie sklep, w jakim szyja garnitury na miarę?

Czekam na informacje, dziękuję i pozdrawiam.

dzaman

Posty: 22

 
Witam serdecznie, słyszałam, że bardzo dobrym sklepem z garniturami jest http://www.garnitex.pl/garnitury/rodzaje-garniturow, mój brat bardzo zachwalał ten sklep, może wam też przypadnie do gustu. Mam nadzieję, że pomogłam.

Pozdrawiam.

qwed

Posty: 24

 
Cześć, bardzo świetnym sklepem z garniturami dla dziecięce jest http://www.garnitex.pl/garnitury/garnitury-dzieciece, w nim zawsze można znaleźć coś dla maluszka, ceny są bardzo przystępne więc jak nasze dziecko z niego wyrośnie to za dużo nie stracimy. Polecam, go każdej mamie, która ma synka.

Pozdrawiam.

Silverr

Posty: 22