screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Muszę zlecić uszycie 100 ubrań, jak firma ?

Muszę zlecić uszycie 100 ubrań, jak firma ?

Hej.

Ostatnio zostałam zatrudniona jako zastępca managera w wysokiej jakości restauracji. Mam do wyszukania firmy, jaka zaprojektuje i zrobi około 15 uniformów dla naszych kelnerów. To musi być topowa jakość, nowoczesny natomiast eleganci design i dobre materiały.

Jesteście w stanie kogoś takiego mi polecić?

Mamuścka3

Posty: 32

 
Ojej, ja wiem jak to jest niezmiernie trudno znaleźć krawca czy zakład, który szyje rzeczy na czasie. Nawet jak pokażesz projekt, to mogą ci uszyć coś w ogóle innego. Istotna jest też tkanina, porządne tkaniny i nowoczesną technikę ma Neco z Wrocławia, tutaj masz ich adres http://www.necommeca.com jakbyś miała jakieś pytania czy coś to możesz maila wysłać, zaś nie jak w starych zakładach nie mają nawet czasami telefonu, który by ktoś odbierał.

Niesłychanie polecam, bowiem to zakład na czasie.

Gruszczyn23

Posty: 32

 
Jeżeli myślisz o tym, żeby założyć coś z górnej półki za nieduże pieniądze to z Wrocławia polecam http://www.necommeca.com. Ja już nie raz korzystałam z ich usług. Z resztą wejdź na stronę natomiast od razu zobaczysz na co jest ich stać. To znakomita opcja dla każdej kobiety z wyższych sfer, natomiast i każdej, jaka zna swoją wartość i nie chce jej obniżać. To, co jest ważne to fakt, że używają jedynie materiałów wysokiej jakości. W końcu co to za marynarka z 100% bawełny? Oni umieją idealnie dobrać materiał i zrealizować twoje wizje.

Gurugum

Posty: 37

 
Witam Cię serdecznie.

Ja z głębi serca i dobrego stylu jestem w stanie polecić tylko jeden salon, w którym rzeczywiście szyją na miarę nie tylko ciała, niemniej jednak i na miarę mody i szyku. http://www.necommeca.com sprawdź koniecznie kiedy będziesz miała chwilkę czasu. Ja korzystałam z tego salonu kilkakrotnie i jeden projekt wypadł nawet dwukrotnie lepiej niż jeden z najlepszych z Wawy, dlatego tylko tutaj wysyłam moje projekty do realizacji.

Pozdrawiam. Wiola.

maarcusKing

Posty: 29

 
Cześć, pozdrawiam Ciebie serdecznie. Moja szefowa nam zamawiała uniformy z tej firmy http://www.necommeca.com oni szyją wszystko sami i nie dają do jakiś chińczyków czy kogoś tam, co robi ciuszki z byle czego. Własne wdzianka są rzeczywiście doskonale wykonane i pomimo tego, że to pracowe wdzianko, to wygląda jak pierwsza klasa i niezwykle chętnie w tym chodzę. Znakomicie leży, maskuje brzuszek i wyglądam elegancko. Po prostu każda z nas myślała, że dostanie coś kiepskiego zaś tu niespodzianka :)

Babrusek

Posty: 25