screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

prosty pasek przewijania na stronę, gdzie ?

prosty pasek przewijania na stronę, gdzie ?

Czy znacie wtyczkę, która da mi prosty pasek przewijania na stronę? Może polecicie mi serwisy lub portale, na których dowiem się więcej o wtyczkach do WordPress?

dertus45

Posty: 1

 
Powiem wam, że pluginy na stronę internetową są bardzo potrzebne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, która jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

Clono

Posty: 4

 
Powiem wam, że pluginy na stronę internetową są niezwykle potrzebne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, która jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

cowMuk90

Posty: 21

 
Programiści w wielu przypadkach mają swoje serwisy internetowe, na których wypisują przykłady pluginów na stronę. Możesz z takich portali bardzo dużo się dowiedzieć, dlatego pożądane byłoby korzystać z takich informacji.

Black_Riot

Posty: 8

 
Na sporo stronach internetowych możesz poczytać o tym, jaka wtyczka do walidacji formularzy jest najlepsza. Ja przeważnie szukam takich informacji na stronach różnych programistów.

Nikusinski23

Posty: 24

 
Wiem, iż jest wtyczka, która daje prosty pasek przewijania na stronę, jednakże nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może pożądane byłoby prześledzić inne strony internetowe.

Hahahaha123

Posty: 43

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może warto odwiedzić serwisy, które zajmują się tego typu tematami.

labuh

Posty: 2

 
Jeśli interesuje Cię wtyczka do przesyłania plików to warto zajrzeć na tę stronę internetową https://x-plugin.pl/javascript/wtyczka-html5-do-przesylania-plikow-dropzone. Możesz znaleźć wiele informacji na temat różnych wtyczek, które przydają się, jak prowadzić swoją stronę sprzedażową lub bloga. Duża dawka wiedzy i informacji, więc bardzo polecam.

Black_Riot

Posty: 6

 
Programiści często mają swoje serwisy internetowe, na których wypisują przykłady pluginów na stronę. Możesz z takich portali bardzo dużo się dowiedzieć, dlatego warto korzystać z takich informacji.

icee

Posty: 5