screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

panele podłogowe, gdzie warto ?

panele podłogowe, gdzie warto ?

Witam. Bardzo spodobały nam się z mężem podłogi u sąsiadów. Podobno są wykończone listwami podłogowymi. Nie wiemy, które z nich wybrać. Czy montaż to jakiś problem?

Klarka4545

Posty: 2

 
Na przekór wszystkim i tak polecam ten kolor. Białe panele są świetne – poszerzają optycznie wnętrze, a zarówno wywołują, że jest bardziej przytulne. Myć je trzeba, jak i inne podłogi. Nic wyjątkowego.

taxi22

Posty: 15

 
Jeżeli boisz się jasnych podłóg, w szczególności białych paneli, sprawdź ofertę paneli podłogowych w lokalnym markecie budowlanym. Z pewnością ktoś uprzejmy pomoże wybrać właściwy materiał, który Cię zadowoli. Fajnie to wygląda, jeżeli masz je ułożone na powierzchni całego lokalu.

Grabow12

Posty: 7

 
O panelach Quick Step poczytasz więcej na stronie: http://panelepodlogowe.info.pl. Rzetelne, sprawdzone informacje o wszelkiego rodzaju materiałach na podłogi.

Klarka45

Posty: 2

 
To oczywiste, że na białych panelach czy innych w jasnej kolorystyce prościej zauważyć kurz. Jedyna recepta, to częstsze przecieranie podłogi. Poza tym nie zauważyłam żadnych innych wad tego rozwiązania.

Ślicznnne

Posty: 3

 
Z tego co wiem, przy panelach Quick Step od lat pracuje ta sama, wykwalifikowana kadra pracowników. Najnowsze maszyny powodują, iż jakość produkcji jest powtarzalna. Ja jestem ze swoich niezmiernie zaspokojony, więc pewnie nic się nie zmieniło przez te kilka lat. W skrócie – polecam!

Sewerynus

Posty: 11

 
Jeżeli boisz się jasnych podłóg, w szczególności białych paneli, sprawdź ofertę paneli podłogowych w lokalnym markecie budowlanym. Z pewnością ktoś uprzejmy pomoże wybrać stosowny materiał, który Cię zadowoli. Fajnie to wygląda, jeśli masz je ułożone na powierzchni całego lokalu.

Lux-Mark24

Posty: 9

 
To idealny wybór. Panele Quick Step cieszą się zaufaniem mojej firmy remontowej. Pracownicy lubią je układać, bo są bardzo dobrze wykonane i spasowane.

dof77

Posty: 11