screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

domki letniskowe Łagów, gdzie warto ?

domki letniskowe Łagów, gdzie warto ?

Byliście już kiedyś w Łagowie? Podobno można tam miło spędzić czas? Nie znam tego miejsca, ale chciałbym tam wynająć jakiś domek. Najlepiej żeby to był domek z klimatyzacją i oczywiście żeby miał pełne wyposażenie.

FalaSmiechu

Posty: 1

 
Słyszałem, że ktoś zajmuje się wynajmowaniem domków letniskowych w Łagowie, ale nie pamiętam strony internetowej. Muszę sprawdzić, kto to był i dam Wam znać. Pamiętam, że to były duże domki, które posiadały dwie sypialni i działającą klimatyzacje.

Klara323

Posty: 3

 
Szukajcie domków w Łagowie na stronie internetowej https://przystanlagowek.pl. Macie tutaj domki bardzo dobrze wyposażone, które spełnią wszystkie Wasze wymagania i oczekiwania.

vincek

Posty: 4

 
Korzystałem z domków w Łagowie i jestem niesłychanie zadowolony. Domki były niesłychanie dobrze wyposażone, zatem miałem lepiej niż w domu. Polecam to miejsce i takie domki, albowiem będziecie z nich niesłychanie zadowoleni.

andrew66

Posty: 8

 
Jeśli ma się cztery albo sześć osób to na pewno domek jest najbardziej opłacalnym noclegiem. Jeśli ktoś jest we dwójkę to wygląda to już niestety trochę gorzej.

MiSER

Posty: 3

 
Myślę, że Łagów to dobre miejsce na wakacje. Nie trzeba się martwić o tłumy, ale za to mamy tam bardzo wyjątkowy klimat. Byliśmy tam dwa lata temu i byliśmy bardzo zadowoleni. Z wynajęciem domków nie było problemów, ale trzeba się spieszyć, bo zainteresowanie takimi noclegami jest z roku na rok coraz większe.

Piotr_21

Posty: 3

 
Jeżeli ma się cztery albo sześć osób to na pewno domek jest najbardziej opłacalnym noclegiem. Jeżeli ktoś jest we dwójkę to wygląda to już na nieszczęście trochę gorzej.

namok

Posty: 7