screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

tabletki dzień po

tabletki dzień po

Jakie macie doświadczenia z dostępnością tabletki dzień po na receptę? Czy można to załatwić online waszym zdaniem, czy raczej ciężki temat?

HaNzo

Posty: 1

 
Potwierdzam, że to działa i kontakt z lekarzem właściwie o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli potrzebujesz antykoncepcji awaryjnej to nie ma właściwie tańszej opcji na rynku krajowym teraz.

labuh

Posty: 10

 
Dziękuję za wskazówkę. Do tej pory nie wiedziałam, że można dostać e-receptę online i to bez żadnych problemów formalnych. Wszystko legalnie, aż jestem zaskoczona.

Max Pejnn

Posty: 8

 
Warto wypróbować moim zdaniem https://e-recepta.net/tabletka-dzien-po-recepta, bo już 3 razy w ciągu roku korzystałam, po prostu na wszelki wypadek. Mamy takie czasy, że dzieci jednak trzeba planować. Wiem, w jaki sposób to brzmi, ale wolę na razie wykorzystać młodość, a nie się martwić o macierzyństwo. Niestety w Polsce system idzie w dość złym kierunku dla kobiet, szczególnie planujących dziecko

Acclaim

Posty: 13

 
Nie ma sensu stacjonarnie z tym chodzić, bo naprawdę różnie lekarze do tematu tabletki dzień po podchodzą. E-recepta i masz spokój, bez wychodzenia z domu.

kuBawodzu

Posty: 7

 
Raz mi się zdarzyło przyjąć, jeszcze przed wejściem w życie takich narzędzi do wypisywania e-recept. Lekarz strasznie się na mnie gapił. Całe szczęście, że teraz można bez wychodzenia z domu rozwiązać problemy antykoncepcji awaryjnej.

Boberek

Posty: 2