screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sesja noworodkowa w Szczecinie, kto poleci ?

sesja noworodkowa w Szczecinie, kto poleci ?

Szukam studiów, gdzie wykonywana jest sesja noworodkowa w Szczecinie. Bardzo proszę o polecenie doświadczonego fotografa, a także wstawienia linku do portfolio.

Boberek

Posty: 1

 
Piękne sesje rodzinne w Szczecinie odszukasz pod tym linkiem https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece. My już zapisaliśmy się do tej Pani na zdjęcia i myślę, że wyjdą rewelacyjnie. Dam znać, jak dostanę fotografie.

andriu3

Posty: 12

 
Sesja noworodkowa w Szczecinie jest bardzo znacząca dla sporo rodziców. Musisz pamiętać, aby wybierać fotografów, którzy mają doświadczenie, a zarówno ukończone kursy z zakresu pierwszej pomocy u noworodków.

johncena67

Posty: 14

 
Sesja rodzinna w Szczecinie może Ci, jak i Twojej rodzinie przynieść mnóstwo niezapomnianych chwil. Podczas sesji na ogół jest wiele uśmiechu, radości, a zarówno szczęścia.

Kaazz

Posty: 2

 
Sesja rodzinna w Szczecinie jest niezwykłą pamiątką. Musisz znaleźć fotografa, który Tobie przypadnie do gustu. Sprawdź różne portfolia i wybierz fotografa, który zrobił na Tobie wrażenie swoją pracą.

TomekK

Posty: 2

 
Jeśli chcesz mieć wyjątkowe pamiątki z pierwszych dni życia malucha to sesja noworodkowa w Szczecinie będzie dla ciebie najlepszym wyborem. Znajdź tylko fotografa, który doskonale wie, jak zajmować się dzieckiem podczas wykonywania fotografii.

znamsienatym

Posty: 4