screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

masaz w tarnowskich gorach, szukam !

masaz w tarnowskich gorach, szukam !

Jakie efekty przynosi masaz stop na slasku? Nigdy nie miałam okazji na niego iść, dlatego pytam Was, bo nie wiem czy warto. Przy okazji czy polecilibyście mi jakieś miejsce, do którego najlepiej się na niego udać?

Pendrzec

Posty: 1

 
Jeśli ktoś z Was czuje się źle to idealnym rozwiązaniem może być masaz w tarnowskich gorach. Jeśli zostanie wykonany w odpowiedni sposób to powinien przynieść efekty w zasadzie natychmiast. Według mnie najlepiej jest chodzić na niego minimum dwa razy w miesiącu.

AleBulaa

Posty: 8

 
W przypadku, gdy zamierzacie zdecydować się na masaz stop w tarnowskich gorach pamiętajcie o tym, aby wybierać miejsca polecane i zaufane. Jest to znaczące, bowiem w przeciwnym przypadku niestety może okazać się, że taki masaż zostanie wykonany nieprawidłowo, a wtedy nie będzie żadnych efektów, a nie o to chodzi.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Znam niesłychanie porządne miejsce na masaz w tarnowskich gorach. Wystarczy tylko wejść na tę stronę: http://www.grafzdrowie.pl i umówić się na konkretny termin.

namok

Posty: 3

 
Słyszałem już od dużo ludzi, że masaz w tarnowskich gorach to jedno z najlepszych rozwiązań na wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowe ze strony pleców. Jeszcze nie miałem okazji tego zbadać, ale niedługo się tam wybiorę.

TomekK

Posty: 3

 
W przypadku, gdy zamierzacie zdecydować się na masaz stop w tarnowskich gorach pamiętajcie o tym, aby wybierać miejsca polecane i zaufane. Jest to ważne, ponieważ w przeciwnym wypadku niestety może okazać się, że taki masaż zostanie wykonany nieprawidłowo, a wtedy nie będzie żadnych efektów, a nie o to chodzi.

sooo23

Posty: 2

 
Ja na masaz w tarnowskich gorach chodzę regularnie i muszę przyznać, iż jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim ustąpiły mi dolegliwości bólowe pleców.

Lupusx

Posty: 2

 
Chcąc iść na masaz w tarnowskich gorach raczej nie polecam Wam na tym oszczędzać. Czasem naprawdę wystarczy dopłacić niewiele więcej i poziom będzie lepszy.

pawel253

Posty: 7

 
Jeśli ktoś z Was wybiera miejsce na masaz stop w tarnowskich gorach to powinniście zwracać uwagę na to które jest doświadczenie osoby, jaka się tym zajmuje oraz czy opinie na temat danego gabinetu są pozytywne. Można je w niezmiernie prosty sposób sprawdzić w Internecie i polecam zrobić to każdemu przed wizytą.

Black_Riot

Posty: 9