screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

metoda kaizen, znacie ?

metoda kaizen, znacie ?

Dzień dobry, chciałbym zrobić archiwizację dokumentów kadrowych, ale nie wiem jak to zrobić. Polecicie mi strony, które to wyjaśniają, albo są jakieś specjalne programy do tego?

prezesowa

Posty: 2

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, że znajdziesz na niej wszystko o dostawcach erp.

ewu1u01

Posty: 21

 
Są też firmy takie, jakie zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w profesjonalny sposób. Uważam, że częstokroć to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

Dax90

Posty: 20

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się odszukać najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

okrzemek

Posty: 17

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, iż najłatwiej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich niezwykle sporo, wobec tego każdy może wybrać perfekcyjny system dla siebie.

Lupusx 

Posty: 5

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

grzes3345

Posty: 15

 
Powiem wam, że wiem jakie jest uciążliwe archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednak teraz są stosownie stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

czemruś5

Posty: 14