screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

doradca kredytowy

doradca kredytowy

Wiem, że moment może nie jest najlepszy pod kątem stóp procentowych, ale chciałbym zaciągnąć kredyt hipoteczny. Szukam kogoś, kto mnie nie tylko przeprowadzi przez formalności, ale zadba o optymalizację finansową na dłuższą metę. Znacie takiego człowieka?

HARY1953

Posty: 1

 
Banki już miękną, bo się zyski nie zgadzają. Wystarczy spojrzeć na wyniki GPW i na to, co się teraz dzieje. Jeszcze tani kredyt wróci, bądźcie spokojni :)

Lupusx

Posty: 4

 
Mamy niestety beznadziejnego prezesa NBP. Belka do tej pory był najlepszy, a ten wprowadza chaos i to jeszcze w takich czasach. Trzymajcie się.

Yuri20

Posty: 4

 
Klient, bez doradcy to ma kiepską sytuację teraz. Ostatnio się przekonałem, kiedy poszedłem wstępnie porównać hipoteczny. Tragedia i jaką zdolność trzeba mieć. Dla mnie nieporozumienie w tym momencie.

TomekK

Posty: 5

 
No faktycznie niektóre banki coś kombinują z podwyższonym, źle liczonym WIBOREM, dlatego lepiej ogarnąć wszystko krok po kroku z doradcą, aż do ostatniej prostej moim zdaniem.

MBsmoke

Posty: 15

 
Często właśnie błędy formalne wykluczają z szybkiego zadłużenia, dlatego doradca to nie jest wcale taki głupi pomysł.

gregBard

Posty: 4

 
Potwierdzam. Przez tego doradcę kredytowałem firmę. Nikt mi nie chciał dać kasy, jeżeli samodzielnie się starałem. Z nim jakoś udało się ogarnąć finansowanie.

mila10

Posty: 13

 
Niedawno się wspierałem kredytem gotówkowym przez https://piotrgrudniewski.pl. Nigdy wcześniej z tego instrumentu zadłużeniowego nie korzystałem, ale umowa ok, oprocentowanie też. Pasuje idealnie do zdolności kredytowej. Doradca dopełnił formalności, tylko się podpisałem. Nie szuka tak, żeby zmaksymalizować własny zysk, tylko faktycznie uczciwie ogarnia.

Lupusx

Posty: 5

 
Niezależny doradca oczywiście tak, natomiast jakiś zależny od danego banku to niekoniecznie. Im większa różnorodność, tym lepiej.

Yuri20

Posty: 4