screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Szukam kreskówek w internecie!Znacie stronę internetowa z kreskówkami?

Szukam kreskówek w internecie!Znacie stronę internetowa z kreskówkami?

Znacie może jakąś stronę internetowa, gdzie można oglądać dowoli kreskówki? Mam małe dzieci, które uwielbiają oglądać wszelkiego rodzaju bajki.

Będę wam wdzięczna jeśli polecicie mi takową stronę, dziękuję.

El2CzupakaBra

Posty: 15

 
Lubię od czasu do czasu obejrzeć kreskówkę z moim dzieckiem, bowiem korzystam ze strony internetowej, na jakiej można samemu wybrać to co chce się oglądać. Jest to niesłychanie porządne rozwiązanie, dlatego korzystam z niego dowoli, polecam wszystkim ben 10 ultimate alien. Mam nadzieję, iż pomogłem, pozdrawiam serdecznie!

Milo@3

Posty: 20

 
Mam dzieci, jakie niezwykle lubą oglądać kreskówki, jest to ich ulubione zajęcie, zawsze wieczorem oglądają baję z internetu, bowiem na wybranej stronie można oglądać animowane filmy, zawsze kiedy jedynie się chce i jakie się chce. Dzięki temu mogę kontrolować co moje dzieci oglądają i jak długo to robią.

Polecam.

Piotr_21

Posty: 22

 
Hej,

Mam do was prośbę, chodzi o to, że nie mogę znaleźć strony internetowej z bajkami dla dzieci, może wy znacie takowa i polecicie mi ją? Będę wam za to ogromnie wdzięczna, czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi, pozdrawiam i dziękuję.

nesh009

Posty: 24

 
Moja córka uwielbia oglądać bajki, kreskówki i wszelkie filmy animowane. Mam pełną kontrolę nad tym co moje dziecko ogląda, gdyż sama wybieram bajki i porę na oglądanie. Mogę to rodzic dzięki stronie internetowej, na której lecą różnego rodzaju bajki.

CoRyn

Posty: 29

 
Należałoby skorzystać z szanse oglądania bajek z internetu, albowiem dzięki temu można oglądać to co się chce i kiedy się chce. Moje dzieci są niesłychanie zadowolone z danej szanse, albowiem dzięki temu mogą oglądać kreskówki, które niesłychanie lubią. Polecam serdecznie dana stronę internetowa.

Blitz55

Posty: 20

 
Witam serdecznie, bardzo dużo rodziców poleca mi stronę internetowa z bajkami dla dzieci, gdyż twierdzą, ze jest to najlepsze rozwiązanie na kontrolowanie togo co nasze dziecko ogląda i kiedy to robi. Nie jestem co do tego przekonany, możecie się wypowiedzieć na dany temat?

Pozdrawiam i z góry dziękuję i pozdrawiam gorąco.

Fowl1990

Posty: 21

 
Cześć, moje dzieci bardzo uwielbiają oglądać wszelkiego rodzaju bajki i kreskówki, dlatego korzystam ze strony internetowej, na której można oglądać dowoli zawsze kiedy tylko ma się na to ochotę, jest to bardzo dobre rozwiązanie.

Polecam każdemu, gdyż jest to bardzo wygodne i można wybrać sobie baję jaką tylko się chcę.

QwerTery

Posty: 39